ОРГАНІЗАТОРИ

logo_new3-e1417775664630

Благодійний фонд «Демократичний розвиток»

Democratic Development Foundation є позапартійною державно-приватною платформою підтримки економічних і політичних реформ в Україні, для перетворення її у стабільну, демократичну, незалежну, єдину і процвітаючу країну.

Цілі Фонду:

Підтримка уряду України у вирішенні короткострокових економічних проблем і підготовка до реалізації глибинної реформи  в контексті політичної асоціації та економічної інтеграції з ЄС на основі Угоди про асоціацію / Deep Comprehensive на вільну торгівлю шляхом надання підтримки вдосконалення управління, боротьби з корупцією, судової реформою та реформи державного управління.

Забезпечення ефективності та результативності координації діяльності донорів та міжнародного співробітництва, заснованого на принципах прозорості та партнерства

Створення на основі ДПП цільових груп, що складаються з професійних менеджерів проектів, галузевих і політичних експертів з метою виявлення прогалин і виконання швидкого та ефективного переходу

ДЕРЖАВНІ ІНСТИТУЦІЇ

minosv

Міносвіти

mvs

МВС ДАІ

minzdrav copy

Міністерство Охорони
Здоров'я України

poliz

Поліція

ПАРТНЕРИ

perestr

ПЕРЕСТРОЙКА

Grawe_Ukraine_logo_eng
Генеральний партнер. GRAWE Ukraine – дочірня компанія австрійського концерну GRAWE , заснована 190 років тому рідним братом Австрійського імператора, спадкоємцем Габсбургів – ерцгерцогом Йоганом. GRAWE представлений і в нашій країні у вигляді дочірньої компанії «ГРАВЕ УКРАЇНА Страхування життя», а також ризикової компанії «СК« ГРАВЕ УКРАЇНА ».
www.grawe.ua

GraweUkraine

Віннер - партнер

Компанiя "Віннер Групп Україна" (Winner Group Ukraine) є одним із лідерів автомобільних імпортерів України.
Також "Віннер Групп Україна" будує та обслуговує житлову та комерційну нерухомість.
Корпоративна соціальна відповідальність - це частина бізнесу Віннер Групп Україна. Підтвердження того, на скільки відповідально компанія підходить до майбутнього України, та доказ готовності інвестування у розвиток країни і рівень покращення життя.

ПАРТНЕРИ

aktiv_bezp

Актив-Безопасность

zentr_spec_pidg

Центр специальной подготовки

royal

Royal Advertising — незалежне рекламне агентство, експерт зі створення та стратегічного управління брендами.

agromat

"Агромат" - визнаний лідер ринку керамічної плитки та сантехніки. Це і`мя відоме всім: звичайним споживачам і великим будівельним компаніям.

dobrobut

Добробут.
Передусім людина – не просто слоган Медичної мережі «Добробут».

ceo

CEO Club Ukraine

Медіа-Салтінг – це якісне просування бізнесу онлайн.

Медіа-партнери

womo

WoMo.com.ua – спільнота бізнес-мам, що вміють робити кашу без грудочок та бізнес без проблем.

knk

КНК-медиа

1avtomobil

Перший Автомобільний телеканал неодноразово ініціював проекти, спрямовані на підвищення безпеки на дорогах та культури поведінки за кермом.

avtozentr

«Автоцентр» вважає, що виховувати культурних та законослухняних водіїв потрібно змалечку. Це також сприятиме зменшенню дитячого травматизму й смертності.

ubc

UBC
Ukrainian Building Community - це спільнота лідерів будівельної галузі України

gramotika

Грамотійка – це сайт для батьків талановитих та геніальних дітей!

lliga

ЛІГАБізнесІнформ - одне з найбільших українських інформаційних агентств, яке забезпечує бізнес подійною, аналітичною, моніторинговою інформацією широкого спектру.

ekspr_vikup

EXPRESS BЫКУП - продай своє авто за 15 хвилин!