Амбасадор проекту:
Микола Кулеба, Уповноважений Президента з прав дитини

Безпека дітей та молоді – одне з головних завдань, яке стоїть на порядку денному перед Президентом, а також новим Парламентом та новим Урядом. Час впроваджувати дієві інструменти, методи та моделі протидії дорожньо-транспортному травматизму. Необхідно масово підвищувати рівень безпекової культури до європейських стандартів, у тому числі імплементувати  найкращі практики інформаційної та практичної роботи з населенням.

 

ДРУЗІ TRAFFIC CHALLENGE

Віктор Павлик, Заслужений артист України

Усі ми – водії, пішоходи – ми одна команда. Ми домовляємось про певні правила гри. Важливо розуміти, що ці правила, і повага один до одного – це запорука безпеки. Порушення правил може скалічити чиюсь долю, може вбити. Коли ми, батьки, це чітко усвідомимо, і станемо особистим прикладом, наші діти майже без зайвих пояснень будуть поводитися аналогічно.

Ашот Арушанов, засновник фестивалю "Тарасова Гора", байкер

“Коженого разу, сідаючи на свого “залізного коня”, я пам’ятаю, що несу відповідальність не тільки за своє життя. Я з особливим трепетом думаю про дітей. Скільки всього цікавого в світі вони повинні побачити, дізнатися, полюбити! І наше (дорослих) завдання – дати їм таку можливість. Хочу звернутися до всіх байкерів, автомобілістів! Хлопці і дівчата, давайте частіше згадувати про юних учасників дорожнього руху, і не лінуватися розповідати їм про правила дорожнього руху і самим не порушувати ПДР!

Антон Копитін, співак, переможець проекту "Голос країни"

Я розумію, що не завжди можу бути поруч зі своїми дітьми, тому краще, що я повинен зробити – це навчити їх культурі поведінки і правилам дорожнього руху. Це займає зовсім мало часу і може бути навіть захоплюючим – це їм потрібно вже сьогодні, буде потрібно через рік і через два, і, безперечно, стане в нагоді, коли вони виростуть. Закликаю всіх батьків приділяти увагу в тому числі і питанню навчання своїх дітей правилам дорожнього руху – це цінніше будь-яких подарунків, це найважливіша з Ваших інвестицій в їх майбутнє. Це збереже їм життя!