ОРГАНІЗАТОРИ

logo_new3-e1417775664630

Благодійний фонд «Демократичний розвиток»

Democratic Development Foundation є позапартійною державно-приватною платформою підтримки економічних і політичних реформ в Україні, для перетворення її у стабільну, демократичну, незалежну, єдину і процвітаючу країну.

Цілі Фонду:

Підтримка уряду України у вирішенні короткострокових економічних проблем і підготовка до реалізації глибинної реформи  в контексті політичної асоціації та економічної інтеграції з ЄС на основі Угоди про асоціацію / Deep Comprehensive на вільну торгівлю шляхом надання підтримки вдосконалення управління, боротьби з корупцією, судової реформою та реформи державного управління.

Забезпечення ефективності та результативності координації діяльності донорів та міжнародного співробітництва, заснованого на принципах прозорості та партнерства

Створення на основі ДПП цільових груп, що складаються з професійних менеджерів проектів, галузевих і політичних експертів з метою виявлення прогалин і виконання швидкого та ефективного переходу

ДЕРЖАВНІ ІНСТИТУЦІЇ

minosv1
minzdrav copy
Патрульна поліція

ГЕНЕРАЛЬНЫЙ ПАРТНЕР

grave
Генеральний партнер. GRAWE Ukraine - дочірня компанія австрійського концерну GRAWE , заснована 187 років тому рідним братом Австрійського імператора, спадкоємцем Габсбургів - ерцгерцогом Йоганом. GRAWE представлений і в нашій країні у вигляді дочірньої компанії «ГРАВЕ УКРАЇНА Страхування життя», а також ризикової компанії «СК« ГРАВЕ УКРАЇНА ».
www.grawe.ua

ПАРТНЕРИ

samopomich
«Об’єднання «САМОПОМІЧ» — це організація, метою якої є сприяння самоорганізації мешканців, підвищення їх громадської активності та суспільної захищеності, надання допомоги у відстоюванні прав та охоронюваних законом інтересів людини.
Одним з напрямів нашої діяльності є створити сприятливі умови на дорогах міста, насамперед, для найбільш вразливих учасників руху – пішоходів, серед яких багато дітей. Всі заходи спрямовані на те, щоб рух пішоходів та поведінка водіїв стали безпечними, а кількість ДТП за їхньою участю зменшилася до мінімальної!

Саме тому проект «Відповідальні батьки» є для нас пріоритетним,
адже Безпечне місто – це справа кожного!

Деталі: lviv.samopomich.ua

perestr
Компанія «Перестройка» спеціалізується на наданні повного спектру інжинірингових послуг, до яких входять: девелопмент, проектування, управління проектами будівельних об’єктів нерухомості, а також технічного та авторського нагляду, технічного дослідження та експертизи будівель та споруд, санації та реновації будівель, споруд та виробничих комплексів, збір вихідно-дозвільної документації та виконання функцій замовника будівництва.
smartbus
SMARTBUS – це український продукт, призначений для підвищення якості та комфорту пасажирських перевезень громадським транспортом. Завдання SMARTBUS безпосередньо стосуються безпеки дорожнього руху та впровадження європейських стандартів в цій галузі, це:
Підвищення якості перевезень,
Підвищення комфорту пасажирів,
Підвищення безпеки руху,
Збільшення конкурентних переваг перевізника перед іншими учасниками руху,
Повний контроль руху транспортних засобів.
bdo
BDО – провідна аудиторсько-консалтингова компанія, що надає широкий спектр послуг з аудиту, корпоративних фінансів, ризик-менеджменту, реструктуризації бізнесу, бізнес та ИТ консалтингу, податкової та юридичної практики, бухгалтерського аутсорсингу, оціночної практики, стійкого розвитку та інше. BDO - учасник 5-го в світі за об'ємом сукупної виручки міжнародного об'єднання незалежних аудиторських і консультаційних компаній.
umbrellaresearch-light
Дослідницька агенція Umbrella Research підтримує ініціативи та важливу роботу Національної програми "Traffic Challenge", адже краще запобігти проблемі ніж щоразу вирішувати.
Переконані: культура поводження на дорогах стосується без виключення всіх учасників руху, а знання про розміри збитків від ДТП – запорука здорової економіки країни.
yarich
ТОВ "КФ "Ярич" – це кондитерська фабрика, діяльність якої сконцентрована на виробництві затяжного печива та крекерів.

Затяжне печиво – це печиво з малим вмістом цукру та жиру, світлим забарвленням поверхні та слоїстою структурою. Завдяки низькому вмісту цукру та жиру цей продукт ідеально підходить дітям та дорослим, які слідкують за своїм здоров’ям.

З метою гарантії безпеки та якості продукції на підприємстві впроваджено європейську систему якості, що базується на стандартах ІFS Food, які є одними із найсучасніших інструментів управління якістю.

ДРУЗІ ПРОЕКТУ

zentr_spec_pidg
саммит2
royal
Royal Advertising — незалежне рекламне агентство, експерт зі створення та стратегічного управління брендами.
agromat
"Агромат" - визнаний лідер ринку керамічної плитки та сантехніки. Це і`мя відоме всім: звичайним споживачам і великим будівельним компаніям. Більше 20 років компанія забезпечує українців керамічною плиткою та сантехнікою зі всього світу, товарами для дому та інтер`єру. Компанія "Агромат" небайдуже ставиться до майбутнього рідної країни, тому дорожньо-транспортний травматизм дітей та молоді хвилю та не залишає осторонь. І перший крок у виправлнні ситуації - інформування дітей про ПДР та вплив на всіх учасників дорожнього руху.
dobrobut
Добробут
Передусім людина – не просто слоган Медичної мережі «Добробут». Піклування про здоров’я та комфорт людей, які довірили нам своє здоров’я – головне завдання, яке ставить перед собою колектив Медичної мережі «Добробут».
EVA-150x150

Європейська Бізнес Асоціація була заснована в 1999 році за підтримки Європейської Комісії в Україні. ЕВА працює для того, аби дати своїм компаніям-членам можливість спільними зусиллями вирішити важливі для інвестиційного клімату України питання та покращити його на користь індустрії, суспільства, економіки та країни в цілому.
ЕВА – це досвідчений GR-радник, це допомога у налагодженні партнерських відносин з урядом, це шлях до встановлення ділових зв’язків з кращими міжнародними та українськими компаніями. Серед членів ЕВА – компанії-лідери, які розділяють кращі європейські цінності ведення бізнесу.

LSOU_Logo.eps

Ліга страхових організацій України (ЛСОУ) — найвпливовіше об’єднання учасників страхового ринку України, яке створене у 1992 році з метою захисту інтересів своїх членів
та інших учасників ринку страхових послуг.

ЛСОУ:
— співпрацює з органами державної влади та управління щодо вироблення напрямків вдосконалення страхової діяльності;
— забезпечує своїх членів кваліфікованими методичними, методологічними та інформаційно-консультаційними послугами та допомогою у всіх справах, що стосуються страхової діяльності;
— створює з відповідними учбовими закладами центри і курси підготовки та перепідготовки кадрів;
— координує діяльність учасників ринку страхових послуг у сфері спільних інтересів членів Ліги.

Медіа-партнери

1avtomobil
Перший Автомобільний телеканал неодноразово ініціював проекти, спрямовані на підвищення безпеки на дорогах та культури поведінки за кермом. Також, Перший Автомобільний випустив серію програм націлених на захист прав автомобілістів. Спільно з ДАІ проводились акції, які залучали дітей та підлітків до вивчення і виконання Правил дорожнього руху. Виховання культури поведінки на дорозі з дитинства дасть змогу досягнути позитивних змін у сфері безпеки дорожнього руху – знизити рівень смертності та дорожньо-транспортного травматизму, кількості дорожньо-транспортних пригод на шляхах України.
avtozentr
«Автоцентр» вважає, що виховувати культурних та законослухняних водіїв потрібно змалечку. Це також сприятиме зменшенню дитячого травматизму й смертності. Щоб навчати дітей елементарним правилам поводження на дорозі, ми постійно проводимо соціальні проекти. Серед них – уроки ПДР в школах, конкурси дитячих малюнків на тематику безпеки дорожнього руху, кампанії соціальної реклами тощо. Окрім того, ми постійно робимо наочні презентації для дорослих щодо використання дитячих авто крісел та правил перевезення маленьких пасажирів.
lliga
ЛІГАБізнесІнформ - одне з найбільших українських інформаційних агентств, яке забезпечує бізнес подійною, аналітичною, моніторинговою інформацією широкого спектру. Інформаційне агентство входить до групи компаній ЛІГА.
Громадське
Незалежна «розмовна» радіостанція Громадське радіо щодня висвітлює найважливіші новини та дає об'єктивний аналіз поточних подій. Спільними зусиллями ми будемо робити все, аби наші дороги стали безпечнішими, а рівень ДТП знизився. Слухайте. Думайте.