ОРГАНІЗАТОРИ

Благодійний фонд «Демократичний розвиток»

Democratic Development Foundation є позапартійною державно-приватною платформою підтримки економічних і політичних реформ в Україні, для перетворення її у стабільну, демократичну, незалежну, єдину і процвітаючу країну.

Цілі Фонду:

Підтримка уряду України у вирішенні короткострокових економічних проблем і підготовка до реалізації глибинної реформи  в контексті політичної асоціації та економічної інтеграції з ЄС на основі Угоди про асоціацію / Deep Comprehensive на вільну торгівлю шляхом надання підтримки вдосконалення управління, боротьби з корупцією, судової реформою та реформи державного управління.

Забезпечення ефективності та результативності координації діяльності донорів та міжнародного співробітництва, заснованого на принципах прозорості та партнерства

Створення на основі ДПП цільових груп, що складаються з професійних менеджерів проектів, галузевих і політичних експертів з метою виявлення прогалин і виконання швидкого та ефективного переходу

ДЕРЖАВНІ ІНСТИТУЦІЇ

ГЕНЕРАЛЬНЫЙ ПАРТНЕР

Генеральний партнер. GRAWE Ukraine - дочірня компанія австрійського концерну GRAWE , заснована 190 років тому рідним братом Австрійського імператора, спадкоємцем Габсбургів - ерцгерцогом Йоганом. GRAWE представлений і в нашій країні у вигляді дочірньої компанії "ГРАВЕ УКРАЇНА Страхування життя", а також ризикової компанії СК "ГРАВЕ УКРАЇНА".
www.grawe.ua

ПАРТНЕРИ

Компанiя "Віннер Групп Україна" (Winner Group Ukraine) є одним із лідерів автомобільних імпортерів України.
Також "Віннер Групп Україна" будує та обслуговує житлову та комерційну нерухомість.
Корпоративна соціальна відповідальність - це частина бізнесу Віннер Групп Україна. Підтвердження того, на скільки відповідально компанія підходить до майбутнього України, та доказ готовності інвестування у розвиток країни і рівень покращення життя.
ТОВ «Дорожні системи» виготовляє дорожні знаки з використанням високоякісної плівки виробництва 3М, серій 3430 та 3930, а також з флуоресцентної світлоповертаючої плівки алмазного класу серії 4083 (флуоресцентна жовто-зелена). Нанесена на правильно підготовлену довговічну основу, плівка зберігає свої фотометричні і колориметричні характеристики протягом не менше 7-10 років з дати виготовлення знака (в залежності від необхідного типу і серії плівки).
Завжди будьте у курсі дорожньої обстановки разом із Waze. Навіть якщо Ви знаєте маршрут, Waze наживо повідомить про затори, ремонтні роботи, аварії, поліцію та багато чого іншого. Коли на Вашому маршруті ускладнений трафік, Waze змінить його, щоб зберегти Ваш час.
"Нова Пошта" — українська компанія, заснована у 2001 році, що надає послуги експрес-доставки документів, вантажів і посилок для фізичних осіб та бізнесу. Мережа «Нова пошта» складається з понад 2300 відділень, 1400 поштоматів для видачі/прийому посилок та 37 сортувально-перевантажувальних терміналів.

Дякуємо партнерам за підтримку протягом ІІ і ІІІ етапу проекту

ДРУЗІ ПРОЕКТУ

Медіапартнери

Главком - інтернет-видання, де оперативно можна дізнатися про найважливіші події у світі політики, економіки та суспільства. Главком - це пресцентр, де ви можете дізнатись про найактуальніші події з перших вуст.
Спільнота сучасних батьків, які вибирають адекватні підходи, освоюють передові ідеї, шукають альтернативні школи і дитсадки, знайомлять своїх дітей з різними мовами, культурами і поглядами.
Новини України і світу онлайн, погода, блог, гороскоп, спорт. Оглядач. Гарячі теми, цікаві статті та аналітика.
Новини України і світу онлайн, погода, блог, гороскоп, спорт. Оглядач. Гарячі теми, цікаві статті та аналітика.
Київ Автомобільний - це спільнота учасників дорожнього руху Києва, що насправді поєднує всі верстви учасників дорожнього руху України та є улюбленим інформаційним каналом про дорожні новини з усього світу.
Mama Wow - це корисний сайт для мам.
Авторадіо - перше автомобільне радіо. Одна з найбільших радіостанцій Києва та України. Основою музичного формату є музика 1980-х—1990-х років, а також сучасні хіти вітчизняних та зарубіжних виконавців.
Соцпортал - незалежний інформаційний ресурс соціальної спрямованості. Ми висвітлюємо події в Україні та світі, які, так чи інакше, стосуються життя простих українців. Наш фокус - реформування пенсійної системи, системи освіти і медицини, тенденції ринку праці і соціальної політики.
Folga - інтернет-видання про цікавих людей та знакові події.