ОРГАНІЗАТОРИ

logo_new3-e1417775664630

Благодійний фонд «Демократичний розвиток»

Democratic Development Foundation є позапартійною державно-приватною платформою підтримки економічних і політичних реформ в Україні, для перетворення її у стабільну, демократичну, незалежну, єдину і процвітаючу країну.

Цілі Фонду:

Підтримка уряду України у вирішенні короткострокових економічних проблем і підготовка до реалізації глибинної реформи  в контексті політичної асоціації та економічної інтеграції з ЄС на основі Угоди про асоціацію / Deep Comprehensive на вільну торгівлю шляхом надання підтримки вдосконалення управління, боротьби з корупцією, судової реформою та реформи державного управління.

Забезпечення ефективності та результативності координації діяльності донорів та міжнародного співробітництва, заснованого на принципах прозорості та партнерства

Створення на основі ДПП цільових груп, що складаються з професійних менеджерів проектів, галузевих і політичних експертів з метою виявлення прогалин і виконання швидкого та ефективного переходу

ДЕРЖАВНІ ІНСТИТУЦІЇ

minosv1
minzdrav copy
Патрульна поліція

ГЕНЕРАЛЬНЫЙ ПАРТНЕР

Grawe_Ukraine_logo_eng
Генеральний партнер. GRAWE Ukraine - дочірня компанія австрійського концерну GRAWE , заснована 190 років тому рідним братом Австрійського імператора, спадкоємцем Габсбургів - ерцгерцогом Йоганом. GRAWE представлений і в нашій країні у вигляді дочірньої компанії "ГРАВЕ УКРАЇНА Страхування життя", а також ризикової компанії СК "ГРАВЕ УКРАЇНА".
www.grawe.ua

ПАРТНЕРИ

РУСТЛЕР
"Рустлер. Нерухомість. Сервіс" - одна з дочірніх компаній австрійської Rustler Group, яка успішно працює на європейському ринку управління нерухомістю більше 80 років. Компанія вийшла на український ринок в 2008 році і звідтоді успішно надає послуги в сфері управління та експлуатації нерухомості як іноземним, так і українським клієнтам.
perestr
Компанія «Перестройка» спеціалізується на наданні повного спектру інжинірингових послуг, до яких входять: девелопмент, проектування, управління проектами будівельних об’єктів нерухомості, а також технічного та авторського нагляду, технічного дослідження та експертизи будівель та споруд, санації та реновації будівель, споруд та виробничих комплексів, збір вихідно-дозвільної документації та виконання функцій замовника будівництва.
Winner-25_Secondary
Компанiя "Віннер Групп Україна" (Winner Group Ukraine) є одним із лідерів автомобільних імпортерів України.
Також "Віннер Групп Україна" будує та обслуговує житлову та комерційну нерухомість.
Корпоративна соціальна відповідальність - це частина бізнесу Віннер Групп Україна. Підтвердження того, на скільки відповідально компанія підходить до майбутнього України, та доказ готовності інвестування у розвиток країни і рівень покращення життя.
Тотал - партнери 2
ТОТАЛ Україна є частиною TOTAL MARKETING & SERVICES, комерційного підрозділу Групи Total, 4-ї за величиною нафтової компанії в світі.
Компанія цінує принципи сталого розвитку. ТОТАЛ Україна розвиває політику безпеки і в тому числі політику дорожньої безпеки. У всіх 130 країнах, де веде свою діяльність ця компанія, кожен філіал інвестує в дорожню безпеку.
Ренаулт - партнер
Ось уже протягом 118 років компанія RENAULT дотримуємося принципу: щоб йти в ногу з часом, автомобіль повинен символізувати прогрес, відповідальність, бути джерелом натхнення і дарувати радість руху кожному. А також - бути безпечним засобом для пересування.
image001
Проекту підтримки підготовки поліцейських (PTAP) є трирічним проектом, що впроваджується в Україні. Проект був започаткований в жовтні 2016 року і впроваджується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Канади (GAC) у рамках Програми миротворчих та стабілізаційних операцій (PSOP).

ДРУЗІ ПРОЕКТУ

zentr_spec_pidg
саммит2
Seal_of_an_Embassy_of_the_United_States_of_America
Agromat-810x540
"Агромат" - визнаний лідер ринку керамічної плитки та сантехніки. Це і`мя відоме всім: звичайним споживачам і великим будівельним компаніям. Більше 20 років компанія забезпечує українців керамічною плиткою та сантехнікою зі всього світу, товарами для дому та інтер`єру. Компанія "Агромат" небайдуже ставиться до майбутнього рідної країни, тому дорожньо-транспортний травматизм дітей та молоді хвилю та не залишає осторонь. І перший крок у виправлнні ситуації - інформування дітей про ПДР та вплив на всіх учасників дорожнього руху.
Corporate_Two-line
Компанія "ЕМ ЕМ СІ Україна" - офіційний дистриб'ютор автомобілів "MITSUBISHI" в Україні.
Компанія "ЕМ ЕМ СІ Україна" створена як спільне підприємство, що належить корпорації Mitsubishi Corporation та групі компаній "НІКО", в долі 60% та 40% відповідно. Генеральним директором Компанії призначено пана Хіроакі Озава.
Компанія є офіційним дистриб’ютором автомобілів «Mitsubishi», а також представником виробника автомобілів, запасних частин та аксесуарів Mitsubishi Motors Corporation на території України та республіки Молдова з 10 травня 2016 року.
EVA-150x150
Європейська Бізнес Асоціація була заснована в 1999 році за підтримки Європейської Комісії в Україні. ЕВА працює для того, аби дати своїм компаніям-членам можливість спільними зусиллями вирішити важливі для інвестиційного клімату України питання та покращити його на користь індустрії, суспільства, економіки та країни в цілому.
ЕВА – це досвідчений GR-радник, це допомога у налагодженні партнерських відносин з урядом, це шлях до встановлення ділових зв’язків з кращими міжнародними та українськими компаніями. Серед членів ЕВА – компанії-лідери, які розділяють кращі європейські цінності ведення бізнесу.

Медіа-партнери

RadioROKS_logo_1200x630
Радіо Рокс - українська радіостанція, орієнтована здебільшого на прихильників рок-музики. В ефірі переважає музика стилів рок та хеві-метал 80-х років. В ефірі ранкового шоу "Камтугеза" на радіо Рокс виходить спільно виготовлена з ГО Traffic Challenge рубрика "Безпечні звички".
Flag1500x1000
Главком - інтернет-видання, де оперативно можна дізнатися про найважливіші події у світі політики, економіки та суспільства.
Громадське
черный
Незалежна «розмовна» радіостанція Громадське радіо щодня висвітлює найважливіші новини та дає об'єктивний аналіз поточних подій. Спільними зусиллями ми будемо робити все, аби наші дороги стали безпечнішими, а рівень ДТП знизився. Слухайте. Думайте.
Київ Автомобільний - це спільнота учасників дорожнього руху Києва, що насправді поєднує всі верстви учасників дорожнього руху України та є улюбленим інформаційним каналом про дорожні новини з усього світу.