ОРГАНІЗАТОРИ

logo_new3-e1417775664630

Благодійний фонд «Демократичний розвиток»

Democratic Development Foundation є позапартійною державно-приватною платформою підтримки економічних і політичних реформ в Україні, для перетворення її у стабільну, демократичну, незалежну, єдину і процвітаючу країну.

Цілі Фонду:

Підтримка уряду України у вирішенні короткострокових економічних проблем і підготовка до реалізації глибинної реформи  в контексті політичної асоціації та економічної інтеграції з ЄС на основі Угоди про асоціацію / Deep Comprehensive на вільну торгівлю шляхом надання підтримки вдосконалення управління, боротьби з корупцією, судової реформою та реформи державного управління.

Забезпечення ефективності та результативності координації діяльності донорів та міжнародного співробітництва, заснованого на принципах прозорості та партнерства

Створення на основі ДПП цільових груп, що складаються з професійних менеджерів проектів, галузевих і політичних експертів з метою виявлення прогалин і виконання швидкого та ефективного переходу

ДЕРЖАВНІ ІНСТИТУЦІЇ

minosv1
minzdrav copy
Патрульна поліція

ГЕНЕРАЛЬНЫЙ ПАРТНЕР

Grawe_Ukraine_logo_eng
Генеральний партнер. GRAWE Ukraine - дочірня компанія австрійського концерну GRAWE , заснована 187 років тому рідним братом Австрійського імператора, спадкоємцем Габсбургів - ерцгерцогом Йоганом. GRAWE представлений і в нашій країні у вигляді дочірньої компанії «ГРАВЕ УКРАЇНА Страхування життя», а також ризикової компанії «СК« ГРАВЕ УКРАЇНА ».
www.grawe.ua

ПАРТНЕРИ

РУСТЛЕР
"Рустлер. Нерухомість. Сервіс" - одна з дочірніх компаній австрійської Rustler Group, яка успішно працює на європейському ринку управління нерухомістю більше 80 років. Компанія вийшла на український ринок в 2008 році і звідтоді успішно надає послуги в сфері управління та експлуатації нерухомості як іноземним, так і українським клієнтам.
perestr
Компанія «Перестройка» спеціалізується на наданні повного спектру інжинірингових послуг, до яких входять: девелопмент, проектування, управління проектами будівельних об’єктів нерухомості, а також технічного та авторського нагляду, технічного дослідження та експертизи будівель та споруд, санації та реновації будівель, споруд та виробничих комплексів, збір вихідно-дозвільної документації та виконання функцій замовника будівництва.
smartbus
SMARTBUS – це український продукт, призначений для підвищення якості та комфорту пасажирських перевезень громадським транспортом. Завдання SMARTBUS безпосередньо стосуються безпеки дорожнього руху та впровадження європейських стандартів в цій галузі, це:
Підвищення якості перевезень,
Підвищення комфорту пасажирів,
Підвищення безпеки руху,
Збільшення конкурентних переваг перевізника перед іншими учасниками руху,
Повний контроль руху транспортних засобів.
bdo
BDО – провідна аудиторсько-консалтингова компанія, що надає широкий спектр послуг з аудиту, корпоративних фінансів, ризик-менеджменту, реструктуризації бізнесу, бізнес та ИТ консалтингу, податкової та юридичної практики, бухгалтерського аутсорсингу, оціночної практики, стійкого розвитку та інше. BDO - учасник 5-го в світі за об'ємом сукупної виручки міжнародного об'єднання незалежних аудиторських і консультаційних компаній.
umbrellaresearch-light
Дослідницька агенція Umbrella Research підтримує ініціативи та важливу роботу Національної програми "Traffic Challenge", адже краще запобігти проблемі ніж щоразу вирішувати.
Переконані: культура поводження на дорогах стосується без виключення всіх учасників руху, а знання про розміри збитків від ДТП – запорука здорової економіки країни.
UOQSPRDG
ОККО - провідна українська компанія, основною діяльністю якої є роздрібна реалізація пального та супутніх товарів через мережу заправних комплексів «ОККО». Компанія один із лідерів на ринку нафтопродуктів. Діяльність «Концерну Галнафтогаз» представлена в усіх областях України. Іншим важливим напрямком діяльності Концерну є реалізація споживчих і супутніх товарів в магазинах при АЗК. «Концерн Галнафтогаз» також реалізовує нафтопродукти великим та малим гуртом та надає послуги зі зберігання і транспортування нафтопродуктів для сторонніх юридичних осіб.

ДРУЗІ ПРОЕКТУ

zentr_spec_pidg
саммит2
royal
Royal Advertising — незалежне рекламне агентство, експерт зі створення та стратегічного управління брендами.
Agromat-810x540
"Агромат" - визнаний лідер ринку керамічної плитки та сантехніки. Це і`мя відоме всім: звичайним споживачам і великим будівельним компаніям. Більше 20 років компанія забезпечує українців керамічною плиткою та сантехнікою зі всього світу, товарами для дому та інтер`єру. Компанія "Агромат" небайдуже ставиться до майбутнього рідної країни, тому дорожньо-транспортний травматизм дітей та молоді хвилю та не залишає осторонь. І перший крок у виправлнні ситуації - інформування дітей про ПДР та вплив на всіх учасників дорожнього руху.
Corporate_Two-line
Компанія "ЕМ ЕМ СІ Україна" - офіційний дистриб'ютор автомобілів "MITSUBISHI" в Україні.
Компанія "ЕМ ЕМ СІ Україна" створена як спільне підприємство, що належить корпорації Mitsubishi Corporation та групі компаній "НІКО", в долі 60% та 40% відповідно. Генеральним директором Компанії призначено пана Хіроакі Озава.
Компанія є офіційним дистриб’ютором автомобілів «Mitsubishi», а також представником виробника автомобілів, запасних частин та аксесуарів Mitsubishi Motors Corporation на території України та республіки Молдова з 10 травня 2016 року.
EVA-150x150

Європейська Бізнес Асоціація була заснована в 1999 році за підтримки Європейської Комісії в Україні. ЕВА працює для того, аби дати своїм компаніям-членам можливість спільними зусиллями вирішити важливі для інвестиційного клімату України питання та покращити його на користь індустрії, суспільства, економіки та країни в цілому.
ЕВА – це досвідчений GR-радник, це допомога у налагодженні партнерських відносин з урядом, це шлях до встановлення ділових зв’язків з кращими міжнародними та українськими компаніями. Серед членів ЕВА – компанії-лідери, які розділяють кращі європейські цінності ведення бізнесу.

LSOU_Logo.eps

Ліга страхових організацій України (ЛСОУ) — найвпливовіше об’єднання учасників страхового ринку України, яке створене у 1992 році з метою захисту інтересів своїх членів
та інших учасників ринку страхових послуг.

ЛСОУ:
— співпрацює з органами державної влади та управління щодо вироблення напрямків вдосконалення страхової діяльності;
— забезпечує своїх членів кваліфікованими методичними, методологічними та інформаційно-консультаційними послугами та допомогою у всіх справах, що стосуються страхової діяльності;
— створює з відповідними учбовими закладами центри і курси підготовки та перепідготовки кадрів;
— координує діяльність учасників ринку страхових послуг у сфері спільних інтересів членів Ліги.

Медіа-партнери

RadioROKS_logo_1200x630
Радіо Рокс - українська радіостанція, орієнтована здебільшого на прихильників рок-музики. В ефірі переважає музика стилів рок та хеві-метал 80-х років. В ефірі ранкового шоу "Камтугеза" на радіо Рокс виходить спільно виготовлена з ГО Traffic Challenge рубрика "Безпечні звички".
Flag1500x1000
Главком - інтернет-видання, де оперативно можна дізнатися про найважливіші події у світі політики, економіки та суспільства.
Громадське
Незалежна «розмовна» радіостанція Громадське радіо щодня висвітлює найважливіші новини та дає об'єктивний аналіз поточних подій. Спільними зусиллями ми будемо робити все, аби наші дороги стали безпечнішими, а рівень ДТП знизився. Слухайте. Думайте.