Унікальне видання для сучасних дітей та батьків про правила поведінки на дорозі «1000 і 1 поворот» відзначили під час VІІ Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал». Нагороду авторці книги та голові ГО “Traffic Challenge” Ользі Дробишевій вручив Начальник управління видавничої справи і преси Держкомтелерадіо Олексій Кононенко. Ініціатори нагороди — Державний комітет телебачення і радіомовлення України. 

На книжковому ярмарку Ольга Дробишева поспілкувалась із дітьми, а активісти «Traffic Challenge» вирушили дитячими просторами Книжкового Арсеналу і роздали малятам «1000 і 1 поворот». Як виявилось, у деяких з них вже є перша частина книги. Нагадаємо, «1000 і 1 поворот» розповсюджуються безкоштовно по всім школам і дитячим садочкам України за допомогою Національної поліції. Другу частину «Бум» малюки одразу почали розглядати і гратися, адже у книзі є ігри, які краще допомагають запам’ятати правила дорожнього руху, а також розповідають багато цікавого про світ тварин, які є головними героями книги. 

Книга “1000 і 1 поворот” складається з двох частин і поки є єдиним в Україні виданням, в якому доступно, з гумором і у формі гри дітям пояснюються правила дорожнього руху.