Україна – зі Світом! Ми підтримуємо всесвітню ініціативу ООН задля створення безпечних умов для користувачів мікромобільного транспорту, пішоходів і маломобільних груп населення на дорозі та оголошує всеукраїнський челендж #Love30Ukraine з впровадження ініціатив, що поліпшують дорожню безпеку. Брати участь можуть усі бажаючі віком від 14 років.
Термін проведення: з 19 по 31 травня 2021 року.
Переможець отримає САМОКАТ!*
Мета челенджу — долучити молодь України до всесвітнього руху Love30. Що треба зробити?
Якщо ви користуєтеся соціальною мережею Facebook, переходьте за посиланням: https://www.facebook.com/TrafficChallenge/posts/4063094233749968
Якщо ви користуєтеся соціальною мережею Instagram, переходьте за посиланням: https://www.instagram.com/p/CPD04VDIbH5/
Уважно читайте умови, виконуйте завдання та чекайте на оголошення переможців! І, звісно, продовжуйте поширювати світові стандарти безпеки дорожнього руху в нашій з вами країні.
*Буде розіграно 2 самокати. 1 отримає переможець з Facebook, 1 – з Instagram. Для збільшення шансів можете виконати умови челенджу в обох соціальних мережах.
Дякуємо нашим найкращим в світі ❤
Ключовим партнерам
Граве Україна Страхування життя
Інформаційним партнерам:
Та дякуємо за підтримку Клуб Shell SMART!
![😉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t57/1/16/1f609.png)
![](http://trafficchallenge.com.ua/wp-content/uploads/2021/05/186503076_281315743696945_6367141804330868251_n-1024x606.jpg)
Слідкуйте за оновленнями в соцмережах: